دندون مغز

همونطوری که قبلا گفتم یه هفته میشه که سرماخوردم و هنوز هم کامل بهبود پیدا نکردم و جدا از این دندون عقلم هم شاخ شده و عملا فکم بسته نمیشه و نمی تونم غذاهای جویدنی بخورم و بعد از اینکه یه لقمه هم می خورم معده ام درد می گیره چون نتونستم غذاها رو کاملا بجوم. حالا الان دیدم که سقف دهنم دوتا آفت نسبتا بزرگ زده و همین روزاس که بزنیم تو کار سرطان و شیمی درمانی و پیوند استخون و این حرفا.

هنوز پیش دندنپزشک نرفتم. یعنی رفتم ولی دکتره نگاه نکرد و منشیش گفت باید عکس بگیری بعد دکتر میگه که کشیدنیه یا نه. از اینکه دکتر دندونام رو ندید دلخور شدم و واسه گرفتن عکس هم نرفتم. اما عذاب نخوردن مواد غذایی امونمو بریده و باید به یه دندونپزشک دیگه مراجعه کنم و احتمال زیاد دندونای عقلمو خوهد کشید. منم یه سرچی تو اینترنت کردم ببینم وضعیت چطوریاس که اونقدر از درد و خونریزی و تورم حین و بعد از کشیدن دندون نوشته بودن که لرزه بر تمام وجودم سایه افکنده و منی که تجربه ی خیلی بد عصب کشی رو هم داشتم واقعا  سختمه که بخوام این عملیات رو انجام بدم. دو سال پیش برای عصب کشی دندون نیشم رفتم دکتر و به حدی درد زیاد بود که قند خونم افتاد و دکتر با قاشق قند میداشت تو حلقم.

همه چیز هم از اون روزی شروع شد که رفتیم بوفه و دوستم عین گاو ساندویچشو کوفت کرد و هی به من گفت بدو بدو. منم مجبور شدم محکم تر بجوم و از اونجا بود که درد دندونم شروع شد. دیشب هم نزدیک به یازده ساعت پشت سر هم خوابیدم و یه مقدار غیر عادی بود و فکر کنم تحت تاثیر فیلم اینسپشن تو لایه های خواب گم شده بودم. اما احتمال میدم همین روزاس که بمیرم و حتما اگه مردم میام به خواب یکیتون و وصیت می کنم که سایتو چیکارش کنین.

4 دیدگاه در “دندون مغز

  1. فکر کنم این دندوپزشکی که رفتی پیشش زیاد وارد نبوده … من خودم حدود یکسال و نیمه دندونام رو ارتودنسی کردم و سه تا دندون عقل و چهارتا از دندونای دیگه رو چون فکم فضا نداشت به اندازه دندون هام کشیدم و اصلا هم برام سخت نبود … شاید فقط تا دوساعت نمیتونستم چیزی بخورم و تازه یکی از دندون هام رو عصب کشی هم کردم و مشکلی نبوده .
    تازه یکی از دندون های عقلم به جای اینکه عمودی دربیاد افقی بود و دکتر جراحی کرد که اصلا مشکل خاصی نبود …
    خلاصه کمکی و مشورتی خواستی بگو انجام بدم چون من میانگین دو هفته یه بار میرم دندانپزشکی و خلاصه به چم و خم کار آشنام!

  2. اره بابا علم کلی پیشرفت کرده اونقدام که تو میگی دردناک و ترسناک نیییس :evil:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

@-: :wink: :twisted: :roll: :oops: :mrgreen: :lol: :idea: :evil: :d :cry: :arrow: :?: ::-O ::) :-| :-x :-o :-P :-D :-? :) :( :!: