TS

امروز بعد از سه ماه رفتم آرایشگاه. هر وقت میرم تا حد خیلی زیادی موهامو کوتاه می کنم ولی چندی نمیگذره که مثل پشم گوسفند رویش فصلی پیدا می کنم و دیگه شونه کردن مصیبتی میشه برام. البته چون مجبورم برای رام کردن این موهای سرکش از عدواتی مثل ژل استفاده کنم لکن احتمالا در آینده ای نه چندان دور کچل ِ روغن کله پاچه میشم.

تو سلمونی نشسته بودم و با مجلات و روزنامه ها و خودم ور می رفتم تا نوبتم بشه. یه پسر هیچده نوزده ساله زودتر از من اومده بود و رفت رو صندلی نشست. موهای قهوه ای کمرنگ و پوست روشن و میمیک دخترونه ای داشت و اگه دختر بود بلاشک خاطرخواش می شدم!(یعنی الان نشدم؟) حالا هی ما میخوایم حیا پیشه کنیم و از این افکار موهوم و قبیح دور بشیم ولی نمیذارن که. پسره به آرایشگره گفت موهامو فشنی کن. (چیزای دیگه ای گفت ولی من همینو فهمیدم. آخه من زیاد تو آرایش کردن وارد نیستم. بلتی میخواد)

آقا چشمتون روز بد ببینه، این خوشگل شد و رفت. یعنی از دخترا هم خوشگلتر. از هیرسا هم قشنگتر! میگن یکی از علائم آخرالزمان همین چیزاس. متاسفانه عده ای هم فریب این فرامانوسرها! و آنتی گادها و ساتان پرست ها! و رائفی پور رو می خورن(چه کلماتی از خودم ول دادما … باریکلا … باریکلا به خودم) و ظاهرشون طوری تغییر می کنه که تشخیص جنسیتشون دشوار میشه.

تغییر ظاهر عوارض دیگه ای هم داره. مثلا هورمون قالب آقایون تستسترونه و مغز به صورت غیر ارادی این هورمونو ترشح می کنه. وقتی یه پسری به پوشش زنونه و زیورآلات گرایش پیدا کنه، این هورمون جای خودشو به آندروژن که هورمون زنانگیه میده و کم کم اندام فرد شروع به تغییرات می کنن. کم حجم شدن عضلات و ریزش موهای بدن و ایضا خوجلتر شدن از عواقبه این جوانبه!

کافیه نگاهی به تصاویر ده پونزده سال پیش بندازین. افتخار پسرا و مردا به پرپشتی سیبیلاشون بود و کمتر پسری پیدا می شد شلوار تنگ و جین بپوشه. به سایر کشورا کاری ندارم، اما امروزه اگه اینجا برای خانوما پوشش خاصی وجود نداشت، سخت می شد بعضی پسرا رو از دخترا تشخیص داد. جالبترک هم اینه که این تیپ پسرا فکر می کنن نسبت به دیگران که ساده‌ن برتری دارن و دخترای جوون تیریپ آیسونی هم بیشتر با این پسرا حال می کنن.

راستشو بخواین با اینکه تو شهر و جوی زندگی می کنم که فرهنگ بیگانه عرف و بی قید و بندی کلاسه اما تا جایی که بتونم سعی می کنم قبح این رفتارا ریخته نشه و بدینسان لاجرم از شخصیت خودم خرج می کنم و شاید در آینده یه ذره تندتر بنویسم. البته قبلش باید با بالا هماهنگ کنم و اگه اجازه دادن اونوقت …

و مثل همیشه آه …

پی نوشت: باباشون هیچی نمیگه؟ عمو؟ داییشون؟ شوهرخاله؟

هیرسا نوشت!: هیلسا جونم، عجقمی، جیگلتو بخولم، تولتت چه لنگیه؟ چلا ناناحنی؟ وای نازی …. دالم میام پیچت که تهنا نباشی. بوچ … بوچ!

دهخدای مرحوم نوشت!: هیرسا : هیرسا. (ص ) پارسا و آن شخصی است که در تمام عمر با زنان نزدی&کی نکرده است . (برهان ). پرهیزگاری که در مدت حیات با وجود قوت و قدرت با زنان نیام*یزد.

5 دیدگاه در “TS

 1. ایول
  هر روز بیشتر ازت خوشم میاد :mrgreen: البته نه از اون لحاظا !
  در کل اون تی اس ات می خواست بگه ترنس یا اینکه چیز دیگه ای واسه گفتن داشت ؟ اگه حدس من درست بوده باشه بی ربطه

  [پاسخ]

  حامد پاسخ در تاريخ آذر ۶ام, ۱۳۹۰ ۱۵:۲۰:

  تی که مخفف ترنسه و اس هم مخفف یه چیز دیگه. مضمون پست هم درباره نصف مردا نصف زنا بود دیگه.

  [پاسخ]

 2. حدسش درسته یا نه؟ اگه پاسخ این شرکت کننده ی عزیز صحیح باشه میره به مرحله ی یک هشتم نهایی… وای چه هیجانی… وای خدا دارم سکته میکنم… تا چند لحظه ی دیگه جواب اعلام میشه! فعلا میریم به پخش و بعد از پیامهای بازرگانی دوباره میرسیم خدمتتون!

  [پاسخ]

  حامد پاسخ در تاريخ آذر ۶ام, ۱۳۹۰ ۱۵:۲۱:

  یک هشتم چیه؟ این تازه پلی آف بود. بعدش باید گروه بندی بشه. قبلش هم سیدبندی.

  [پاسخ]

 3. در راستای همین اخرالزمونی باید خدمتت عارض شم که من خودم یه نمونه اشم.
  مثلا تو دانشگا صدامو کلفت میکنم میگم داوووووش مائی!!
  یا اینکه به جای دست دادنای ظریف و ریز با دوستام شونه هامون یا مشتامون رو میکوبونیم بهم…بعله همچین جیگملائی هستیم ما
  بوچ بوچ
  (اون شعره که نوشته بودی اهای تو که عشق منی به فکر من باش یه کمی عجیب چند روزی افتاده رو زبونم….همه عاصی شدن کلا :oops: )
  دوباره بوچ بوچ

  [پاسخ]

  حامد پاسخ در تاريخ آذر ۶ام, ۱۳۹۰ ۱۵:۲۳:

  کلا آهنگ رو مخیه.
  بعد این کارا رو جلو پسرا بکنین تا عوق بزنن

  [پاسخ]

 4. من که شخصا دوست دارم جُف پا برم تو صورت این مُدل پسرا! :mrgreen:
  اون یه خط هیرسا نوشتت هم کافیه برا تلف شدن :o

  [پاسخ]

  حامد پاسخ در تاريخ آذر ۷ام, ۱۳۹۰ ۲۳:۵۲:

  خب برو. نمیری چرا پس؟ برو دیگه. جفت پا برو تو صورتشون الان.

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

@-: :wink: :twisted: :roll: :oops: :mrgreen: :lol: :idea: :evil: :d :cry: :arrow: :?: ::-O ::) :-| :-x :-o :-P :-D :-? :) :( :!: