سال ۹۱ مبارک!

وقتی سالی تموم میشه دوست دارم به اتفاقات مهم گذشته فکر کنم. به اینکه اول سال چه برنامه هایی داشتم و الان به کجا رسیدم. اینکه چه اتفاقاتی رخ داده که دور از تصورم بوده و چطور با این حوادث کنار اومدم. اینکه چه کسایی نبودن و هستن و چه کسایی بودن و نیستن و چه مسائلی روز بودن و شدن. آخر سر بین سال های قبل مقایسه می کنم و بعدش برای سال جدیدم برنامه می ریزم.

پارسال همین روزا بود که یه مطلب درباره کارایی که تو سال نود میخواستم انجام بدم نوشتم و تا جایی که در اختیار من بود سعی امو کردم. نود نسبت به چند سال پیش کم اتفاق تر اما نسبتا سال بهتری برام بود مخصوصا نیمه ی دومش اما بعضی برنامه ریزی هام به هم ریخت و یه موردش سربازی بود که یه شبه مشمول شدم. سال نود و یک هم مثل نود از مهمترین سالای زندگی منه و میریم که بزنیم تو گوش دنیا.

سال جدید و عید نوروزو به کسایی که شماره اشونو داشتم تبریک گفتم. دلم نیومد اینجا هم تبریک نگم. از صمیم قلبم آرزو می کنم امسال بهترین دوره ی عمرتون باشه هرچند اگه به حرف گربه سیاهه بود که …

12 دیدگاه در “سال ۹۱ مبارک!

  1. ما هم از پشت این تریبون عید رو به شما تبریک گفته و آرزوی یک تو دهنی محکم تو دهن دنیا ( حالا ایشون کی هستند که شما باهاش مشکل داری رو دیگه نمی‌دونم ) رو برای شما داریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

@-: :wink: :twisted: :roll: :oops: :mrgreen: :lol: :idea: :evil: :d :cry: :arrow: :?: ::-O ::) :-| :-x :-o :-P :-D :-? :) :( :!: