فلای امیراتس

بعضیا هستن که تا جایی که نفَسشون اجازه بده درباره همه چیز و همه کس نظر میدن. من خودم هم اینطور هستم و از شیر مرغ تا شرت آدمیزاد می تونم حرف دربیارم (منظورم اینه که می تونم درمورد هرچیزی حرف بزنم. ذهنتون یه وقت درگیر شرت سخنگو نشه). به نظرم بد نیست آدم در مورد هرچیزی نظر بده و بعضا در مقام قضاوت هم بشینه.
اما بعضی هم هستن که کاملا خنثان. فکرشون در آرامش کامله و ترجیح میدن جای پیگیری اخبار، به فکر خودشون باشن. نمونه ی بارزش همین مردمان خواننده پرور خطه ی همیشه بی آب و علف جنوب خلیج فارس. یعنی هیچ اتفاقی نمی تونه رقص و آوازشون توی کاباره ها و یا دور دور کردنشون با ماشین های آخرین مدل توی جاده های خلوت رو کنسل کنه.


کافیه بعضی شبکه هاشون و مخصوصا شبکه های اماراتی رو ببینین. صبح تا شب و شب تا صبح دارن می خونن و می رقصن. تو اروپا کاریکاتور پیغمبر رو می کشن همه مسلمونای دنیا درحال تظاهراتن، این ها مشغول رقصشون. قرآن رو آتیش می زنن و اینا همچنان درحال رقصن. تو افغانستان و عراق مسلمونا رو تیکه پاره می کنن و عزیزان رقصشون قطع نمیشه. الان توی غزه کشت و کشتاره و مسیحی استرالیایی هم اعتراض و راهپیمایی کرده ولی حتی یه تجمع خشک و خالی هم از این عزیزان ندیدیم.
خدا یه پولی به ما بده یه غیرتی به این بندگان خدا. و البته یه زنی هم به من. به امید آن روز … آمّیـــن … یاسسس

5 دیدگاه در “فلای امیراتس

 1. حالا یه برنامه ای داشت عربستان، با ماشینهایی که به پول ما بالای ۱ میلیارد بودن، اونقدر خط ترمز میکشیدن که لاستیک آب میشد و تموم میشد و ته ماشین هم میخورد زمین و به خاطر سرعت خیلی زیاد کمی هم ساییده میشد و ماشینو سرویس میکردن، ولش میکردن، خوشحال میشدن برمیگشتن خونه.

  به نظرم این فقط و فقط حاکی از قدرت امپریالیستی هس که رو رسانه ها حکومت میکنه… چیزی که ارائه میدن فرق فاحشی داره با حقیقت! با هر حال باید به نحوی وارد دهکده ی جهانی بشن یا نه…

  [پاسخ]

  حامد پاسخ در تاريخ مرداد ۲۳ام, ۱۳۹۳ ۰۲:۰۵:

  آخه این مسائل ربطی به رسانه ها نداره. حتی یه تعداد کم آمریکایی هم راهپیمایی کردن. ولی اینا هیچی به هیچی. شما بگو سه نفر اصلا. دریغ از یه نفر.

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

@-: :wink: :twisted: :roll: :oops: :mrgreen: :lol: :idea: :evil: :d :cry: :arrow: :?: ::-O ::) :-| :-x :-o :-P :-D :-? :) :( :!: