هی سر به زیرتر

اگر به خاطر داشته باشین، اصتیضاح وزیر کار دولت قبلی هم مثل وزیر علوم این دولت به نوعی صیاسی بود اما هیچ کس دلش به حال اون نمی سوخت و حتی افرادی که از این مباحث سر درنمی آوردن از این ماجرا خوشحال شدن. این موضوع غیر از برخی مسائل که روشن و مشخص بود، یک دلیل دیگه هم داشت و اون این بود که وزیر کار یبس و عنق و نچسب تشریف داشتن و با یه من ماست هم نمی شد خوردش.

اما این بنده خدا وزیر علوم رو آدم می بینه دلش می خواد بزنه زیر گریه بس که بچه محجوب و سر به زیره. یعنی وقتی یه خانومی باهاش حرف می زنه سرشو می گیره پایین و سرخ میشه. اما این داستان در مورد من صدق نمی کنه و با اینکه خیلی مأخوذم ولی هیچ کس ازم خوشش نمیاد و منتظرن عزرائیل اصتیضاحم کنه.

4 دیدگاه در “هی سر به زیرتر

 1. برای ِ یک بار هم که شده تونستم جلوی ِ خودم رو بگیرم و این خبر رو از ریشه دمبال نکنم!
  چون حالم به هم میخوره واقعا دیگه!!

  تولدتم مبارک @-:
  متواری یه روز بزرگتر بود یا کوچیکتر؟ :idea:

  [پاسخ]

  حامد پاسخ در تاريخ مرداد ۳۱ام, ۱۳۹۳ ۲۳:۰۵:

  خیلی متشکرم! یه روز بزگتر بود البته احتمالا با اختلاف یکی دو سه چار سال!

  [پاسخ]

 2. اصولا می شه از ظاهر ادما یه چیزایی در باره خصوصیاته رفتاریشون فهمید:\و البته با وجود توضیحات دقیق شما در خاطراتت :| اما بد نیس یه عکسی بزاری که این همه ادم بفهمن نوشته های کدوم ادم خلاقیو دارن میخونن=)) پ.ن : فقط به عنوان پیشنهاد . ( اما جانه ما انقد از جانب بسیاری مورد تنفری؟=))) :)) سبک دقدقی داریا:دی

  [پاسخ]

  حامد پاسخ در تاريخ خرداد ۲۲ام, ۱۳۹۴ ۰۴:۰۳:

  دیگه وقتی فیسبوک و اینستاگرام و اینا هست، اینجا خیلی شاید مناسب نباشه عکس گذاشتن.
  بله دیگه. مخصوصا دوران دانشگاه که متنفر بودن از من از سر و روی همه می بارید.

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

@-: :wink: :twisted: :roll: :oops: :mrgreen: :lol: :idea: :evil: :d :cry: :arrow: :?: ::-O ::) :-| :-x :-o :-P :-D :-? :) :( :!: